Czy i dlaczego skorzystać z usług firmy od Przeprowadzek ?

Twoja przeprowadzka może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza wtedy jeśli mamy do spakowania cały swój dobytek gromadzony od wielu, wielu lat. Być może nie macie odpowiedniej ilości czasu lub np. przeraża was wizja pakowania i rozkręcania mebli warto rozważyć zatrudnienie do tego celu profesjonalistów.

W czym pomoże firma przeprowadzkowa ?

Firma zajmująca się przeprowadzkami to nie tylko fachowcy, którzy w bezpieczny sposób wniosą i wyniosą nawet najcięższe paczki, meble i sprzęty AGD, RTV. Profesjonalna firma zapewnia również potrzebne narzędzia do demontażu oraz montażu mebli, materiały ochronne takie jak folia bąbel i stretchowa, pasy transportowe podczas znoszenia mebli z piętra na piętro. Twoje mienie zostanie przewiezione z miejsca na miejsce samochodem dostawczym, przez to nie ma możliwości upadku pudeł z delikatnymi przedmiotami podczas wyjmowania ich z bagażnika. Pracownicy firmy działają szybko i solidnie, minimalizując przy tym jakiekolwiek ryzyko związane z uszkodzeniem rzeczy podczas usługi. Ich doświadczenie  przy znoszeniu i wnoszeniu rzeczy na piętra jest przydatne przy przeprowadzkach mieszkań.

 

Jakie ryzyko występuje jeżeli przeprowadzasz się na własną rękę ?

Trzeba brać pod uwagę , że przeprowadzka na własną rękę, gdy nie będzie odpowiednio przygotowana i chaotyczna może przynieść wiele strat materialnych i nie tylko oraz frustracji. Nieumiejętny demontaż mebli i ponowny montaż może skutkować ich zniszczeniem. Jeżeli nie zabezpieczysz odpowiednio delikatnych, kruchych przedmiotów, mogą się potłuc lub zniekształcić. Ponadto chaotyczne pakowanie rzeczy, brak opisów na kartonach i worków z rzeczami, tworzy wielki chaos, który bardzo trudno będzie uporządkować przez wiele dni po przeprowadzce. Najgorsze jest próbowanie przenoszenia ciężkich przedmiotów na własną rękę może doprowadzić to do kontuzji takich jak naderwania mięśni, a nawet złamania, które będą wiązać się z długotrwałą rekonwalescencją. Jeżeli na co dzień nie dźwigasz ciężkich przedmiotów łatwo możesz doprowadzić do urazów kręgosłupa. Nie trzeba chyba wspominać z czym to się wiąże. Następnym problemem może być brak odpowiednio dużego auta. Przewożenie spakowanych przedmiotów i mebli autem osobowym, jest nie tyle co kosztowne, gdyż możesz zrobić wiele kursów, jednak ilość czasu którą na to będzie trzeba poświęcić jest ogromna. Czas to pieniądz trzeba go szanować. Po co robić coś samemu całe 2 lub 3 dni od rana do nocy jak fachowcy zrobią to w kilka godzin. Samodzielny przewóz może grozić uszkodzeniem auta, a niektóre sprzęty AGD czy meble po prostu się nie zmieszczą.

Przeprowadzka z pomocą firmy Maklau ile to kosztuje?
Cena przeprowadzki wykonanej przez profesjonalistów jest zależna od ilość godzin roboczych potrzebnych do wykonania przeprowadzki oraz od ilości kilometrów, jakie trzeba pokonać z załadunkiem. Bezapelacyjnie koszty usługi razem z korzyściami zdrowotnymi  są nieporównywalnie niższe z kosztami ewentualnych strat, jakie można ponieść próbując przeprowadzać się na własną rękę.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.